تعمیر تلویزیون ال سی دی سامسونگ در پاکدشت

تعمیر تلویزیون، ال سی دی و ال ای دی سامسونگ در منزل
ژانویه 24, 2021
تعویض مین برد ال سی دی سامسونگ در منزل
تعمیر تلویزیون ال سی دی سامسونگ در سه راه افسریه
مارس 25, 2021

تعمیر تلویزیون ال سی دی سامسونگ در پاکدشت

تعمیر ال ای دی سامسونگ در نازی آباد

تعمیر تلویزیون در تهران

اهمیت تعمیرات تلویزیون در زندگی روزمره

امروزه تلویزیون ها ارزش و نقش پر رنگی را در خانه ها با خود حمل می کنند، به طوری که از کار افتادن و خرابی تلویزیون می تواند برای کاربر بسیار  ناراحت کننده باشد. این محصولات  با برند های باکیفیت مختلفی در دنیا معرفی و عرضه می شوند، ولیکن با این وصف احتمال خرابی برند معتبر نیز خارج از تصور نیست. اکنون قصد داریم در این مقاله انواع خرابی های تلویزیون در مدل های ال ای دی، ال سی دی و پلاسما را شرح دهیم. شما می توانید با برقراری تماس با تعمیرگاه های مجاز و تخصصی در تهران و راهنمایی گرفتن از تعمیرکاران مجرب به راحتی و با هزینه های بسیار کم و منصفانه آنها را تعمیر نمایید.

خرابی های رایج تلویزیون

خرابی در تلویزیون و قطعات آن دلایل مختلفی خواهد داشت. از دلایل پر تکراری که می توان برای خرابی دستگاه ها در بازار امروزی به حساب آورد، وارد شدن ضربه های اتفاقی به علت بی احتیاطی، فرسودگی قطعات ،صدمه دیدن در اسباب کشی، آب خوردگی ، اتصالات برقی و… که باعث آسیب دیدگی و خرابی جدی در دستگاه می شود. در این مقاله قصد داریم شما را با موارد خرابی و راه حل هایی آشنا کنیم. تعمیر تلویزیون ال سی دی سامسونگ در پاکدشت

ویروسی شدن تلویزیون :

تمامی دستگاه های دیجیتال مثل  لپ تاپ ها  و گوشی های تلفن همراه و همینطور تلویزیون های ال ای دی ،ال سی دی  ، پلاسما به علت اتصالات به روز خود گاهی درگیر ویروس هایی می گردند که در ادامه مقاله به چندین راه حل برای فهم و از بین بردن آنها  به شما آموزش می دهیم.

استفاده از نرم افزار ها، یکی از روش های از بین بردن ویروس ها که عمل ویروس یابی را انجام می دهند، از جمله این نرم افزار ها  نصب آنتی ویروس های مختلف و روش های دیگر که می توانید با تماس با نمایندگی های معتبر در تهران از نمایندگان و تعمیرکاران متخصص مرکز فدک جهت رسیدگی و حل مشکل پیش آمده رفع مشکل کنید، تا این مرکز در کوتاه ترین زمان ممکن نیروی متخصص و کار بلد خود را به آدرس شما اعزام خواهد کرد.

پرش تصویر در تلویزیون :

بعضی مواقع ممکن هست تصویرتلویزیون شما دچار پرش تکرار گردد. در ادامه مقاله به عواملی که موجب به وجود آمدن پرش درتصویر تلویزیون شما می شود اشاره می کنیم.

خرابی مین بورد تلوزیون :

ازمهم ترین بخش هر تلویزیون مین برد یا برد اصلی تلویزیون است.  وظیفه این قطعه کنترل سیستم تلویزیون می باشد. هم چنین به سایر بخش های تلویزیون نیز دستور کارشان را ضمن ارسال ، کنترل می نمایند. مین برد شامل اجزای مختلفی هست که اگر هر کدام از آنها دچار خرابی یا مشکل شود می تواند از علل به وجود آمدن لرزش و پرش در تصویر دستگاه باشد.

خرابی لامپ های تصویر:

لامپ ها در نمایش دادن تصویر نقش مهمی را ایفا می کنند. آنها به صفحه نمایشگر روشنایی می دهند . همچنین از کار افتادن آن می تواند دلیل قطع و وصل شدن تصویر و از بین رفتن تصویر نیز شود . بیش از حد روشن ماندن تلویزیون از مواردی است که می تواند موجب سوختن و خراب شدن لامپ تصویر به حساب آید، چون گرما و حرارت زیادی تولید می کند و به لامپ که جز قطعات حساس دستگاه هست آسیب جدی وارد می کند. شما می توانید برای تعویض لامپ تصویر با تعمیرکاران با سابقه در تهران تماس برقرار کند که ضمن اطمینان خاطر برای تعمیر دستگاه در وقت و هزینه خود صرفه جویی کرده و به راحتی این قطعه را تعویض نماید.

آب خوردگی

تعمیرکاران و تکنسین های مجرب بعد از سال ها تجربه در زمینه تعمیرات یکی از پر تکرار ترین خرابی های دستگاه که همیشه اشاره دارند آب خوردگی تلویزیون می دانند که حتی گاهی اوقات منجر به این می شود که تلویزیون دیگر روشن نشود. آب خوردگی ها خیلی اوقات به علت ریختن آب بر روی دستگاه رخ می دهد اما علت های دیگری نیز دارد که کمتر به آنها توجه گردیده می باشد ، مانند زمانی که تلویزیون در مکانی قرار دارد که رطوبت بسیاری را تشکیل می دهد و این رطوبت داخل فضای داخلی دستگاه می شود یا هنگام تمیز کردن تلویزیون شیشه شور را با فاصله بسیار کمی از تلویزیون اسپری می نمایند باعث داخل شدن آب به داخل دستگاه می شود.

هنگاهی که این اتفاق صورت می گیرد معمولا ممکن است خطوط سیاه و سفید روی تلویزیون نمایان شود. هم چنین ممکن است روشنایی در بخش های تلویزیون به صورت متفاوت ظاهر شود. در ادامه مقاله راه حل های از بین بردن این مشکل آموزش خواهیم داد . تعمیر تلویزیون ال سی دی سامسونگ در پاکدشت

اگر در هنگام آب خوردگی تلویزیون خاموش باشد ممکن هست که خرابی که به بار می آیدکمتر باشد برای رفع این مشکل باید فلت های دستگاه تعمیر یا در صورتی خرابی بیش از حد به صورت کامل تعویض شوند. بهتر است برای حل این مشکل با نمایندگی های تخصصی تهران تماس بگیرید و از تکنسین های مجرب کمک بخواهید تا این مشکل را در اسرع وقت حل کنید.

 

خراب شدن خازن در برد پاور:

گاهی در حالت روشن نشدن یا دیر روشن شدن تلویزیون جریان ایجاد شده دارای ریپل می شود وجریان dcپایین تر از حد مجاز خارج خواهد شد. در این صورت جریان به درستی وارد قطعات بعدی نمی گردد وعملکرد به درستی انجام نمی گیرد.

به عنوان نمونه آی سی سیستم کنترل که با ولتاژی توسط پاور ایجاد شده ، فعالیت می کند و اگر کارکرد آن دچار مشکل شود تلویزیون دیر روشن خواهد گشت. از ویژگی های مهم خازن ها مخصوصا خازن های الکترولیت که در مورد آن بحث خواهیم نمود، به مرور از ظرفیت آن ها که بر اساس  واحد فاراد سنجیده می شود که رو به کاهش می رود. ویژگی مهم آن که عبور جریان و گرم شدن خازن، دوباره باعث پر شدن ظرفیت می شود و همزمان با عبور جریان و گرم شدن خازن، این کمبود ظرفیت نیز جبران می نماید. همین ویژگی باعث می شود که تلویزیون به آهستگی و تاخیر روشن شود.

یکی از اصول مهم در بخش تعمیر تلویزیون، رفع مواردی است که ممکن است در آینده به مشکل تبدیل گردد. عدم کیفیت خازن های مصرفی و همچنین نزدیک بودن ولتاژ وارده به خازن با ولتاژی کار، آن از دیگر علل خرابی خازن ها است که برای جایگزینی بهتر، می توان از خازن های با ولتاژ بالاتر استفاده داشت. تعمیر تلویزیون ال سی دی سامسونگ در پاکدشت

خاموش شدن ناگهانی تلویزیون

از عواملی که معمولا با آن رو به رو می شویم ، خاموشی ناگهانی در تلویزیون ها هست. این اتفاق حتی از تلویزیون های امروزی از جمله ال سی دی ها ،ال ای دی ها و پلاسما ها به دور نمی باشد. در صورت مواجه شدن با این مشکل که می تواند دلایل مختلفی نیز داشته باشد که به دو مورد از مهم ترین آنها در متن ذیل اشاره می کنیم.

 

 فرسودگی قطعات مین برد :

اگر هر کدام از قطعات دستگاه شما به فرسودگی و خرابی کشیده شود نیز می تواند موجب به وجود آمدن این اتفاق شود. برای اینکه قطعات مین برد شما دچار فرسودگی نشود بهترین کار برای پیشگیری از این اتفاق هست ،زمانی که از دستگاه استفاده ای ندارید آن را به حالت خاموشی درآورید، چون اگر از تلویزیون در ساعات طولانی  استفاده شود ، زیاد روشن ماند ، این اتفاق برای دستگاه شما رخ می دهد که می تواند هزینه زیادی متحمل شوید.

 

نوسانات برق :

امروزه تلویزیون ها با ولتاژ های بسیارکمی فعالیت می کنند، به طوری که نوسانات برقی شما را مستلزم به استفاده از محافظهای برق یا همان تراس ها می نماید چرا که عدم استفاده از آن موجب خاموش شدن آن می گردد. تعمیر تلویزیون ال سی دی سامسونگ در پاکدشت

اگر مین بورد خراب شود احتمال آن وجود دارد که دستگاه شما به طور ناگهانی خاموش گردد. مین برد ها از قطعات اصلی تلویزیون ها می باشند و به سایر قطعات و اجزای تلویزیون دستور ارسال می کنند.

 

خدمات تعمیرگاه تخصصی تلویزیون فدک در تهران

تعمیرگاه تخصصی فدک در تهران با به همراه داشتن کارشناسان و تعمیرکاران مجرب حرفه ای و متخصص می تواند تلویزیون های شما را در محل و در منزل زیر نظر خودتان تعمیر کند. این کار علاوه بر صرفه جویی وقت و هزینه شما منجر تعمیر تلویزیون شما به بهترین نحو انجام شود. این تعمیرات تحت نظر اتحادیه و با ارائه ضمانت کیفی برای شما عزیزان صورت می پذیرد.

 

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *