تعمیرکار ال ای دی سامسونگ در محل |۰۹۱۹۱۵۳۰۵۹۵

تعمیرکار ال ای دی سامسونگ در محل
تعمیرکار تلویزیون قدیمی سامسونگ در منزل
جولای 4, 2021

تعمیرکار ال ای دی سامسونگ در محل |۰۹۱۹۱۵۳۰۵۹۵

تعمیرکار ال ای دی سامسونگ در محل

تعمیرکار ال ای دی سامسونگ در محل

تعمیرکار ال ای دی سامسونگ در محل

 

تعمیرات واهمیت آن در زندگی روزمره

 

ازلذت بخش ترین تفریحات دوران کودکی، می توان به مشاهده برنامه های مورد علاقه مان اشاره داشت. ما هر روز، با یک خوراکی خوشمزه به تماشای ان می نشستیم و ساعت های زیادی را با تماشای برنامه مورد علاقه ی خود به خوبی گذارندیم ، لذت تفریح  بعداز ظهرهایمان را با هیچ چیزی تعویض  نمی‌کردیم و عزیزترین دوست ما برای گذران ساعت‌های بعد از مدرسه یا کل روز تماشای تلویزیون حساب می شد.

اگر نیازمند به تعمیر تلویزیون خود هستید و به دنبال تعمیرکار تلویزیون مجرب و متخصص می باشید، لازم هست توجه زیادی داشته باشید و در انتخاب تعمیرگاه و تعمیرکار وسواس زیادی خرج کنید، چراکه افراد زیادی بدون تخصص دست به این کار می زنند در صورتی که هنوز مهارت بالایی کسب ننموده اند، به همین دلیل خرابی تلویزیون و یا از کار افتادن کلی آن باعث وارد شدن ضربه بزرگی به فراغت و آسایش تمام اعضای خانواده خواهد شد. تعمیرکار ال ای دی سامسونگ در محل

سیاه شدن یک طرف تلویزیون:

از دیگر موارد مشکلاتی که قطعا به اجزای اصلی تلویزیون مرتبط می باشد سیاه شدن تلویزیون را می توان نام برد. این مورد می تواند به دلیل خرابی پنل تلویزیون، مردگی و سوختگی پیکسل ها و یا خرابی بک لایت اتفاق افتد.

تصویر محو از یک رنگ اضافی:

گاهی ممکن است رنگ ها در تصویر به شکل واقعی خودشان مشاهده نشوند اما تصاویر درست نمایش داده شود ، یا حتی اگر یک رنگ اضافی به صورت غیر‌عادی در تصویر ظاهر شود ،در این صورت نیز باید پنل دستگاه را تعویض کنید چون اولین لایه آن دچار آسیب گردیده است.

تصویر در تلویزیون دو عدد می شود:

از علل دو عدد شدن تصویر ، خرابی برد تیکان می توان محسوب می شود. ارتباطی به رنگ هایی که در تلویزیون وجود دارد، نخواهد داشت. مناسب ترین  راه  برای حل این مشکل ،که خودتان هرگز دست به تعمیر نزنید زیرا ممکن هست علاوه بر اینکه مشکل را رفع نکنید  موجب به وجود آمدن مشکل حاد تر و هزینه بیشتری نیز شود.

 

سیاه شدن یک طرف تلویزیون:

از دیگر اختلالاتی که قطعا به اجزای اصلی تلویزیون مرتبط می شود می توان به سیاه شدن تلویزیون اشاره نمود. این موضوع می تواند به دلیل خرابی پنل تلویزیون، مردگی و سوختگی پیکسل ها و یا خرابی بک لایت اتفاق افتد.

تعمیر مشکل صدای تلویزیون

از مشکلات شایع ،خرابی صدا در تلویزیون های ال ای دی می باشد. در صورتی که صدای تلویزیون شما قطع شود ابتدا به منوی تلویزیون مراجعه ، سپس ضمن رفتن به قسمت تنظیمات صدا از خاموش یا روشن بودن صدای تلویزیون اطمینان خاطر پیدا نمایید. در صورتی که تنظیمات صحیح بود از یک هدفون استفاده کنید و آن را به ورودی هدفون تلویزیون بگذارید، در صورتی که صدا وجود داشت احتمال زیاد بلندگوی تلویزیون خراب خواهد بود و باید تعویض شود. در این حالت شما می توانید با مرکز تعمیر تلویزیون در تهران تماس برقرار کنید و درخواست راهنمایی و تعمیر آن را کنید.

نوسانات برقی

خاموش شدن اتفاقی تلویزیون می‌ تواند به علت نوسانات ایجاد شده در برق و خرابی پاور مربوط گردد. تلویزیون های جدید به علت اینکه با ولتاژ بسیار پایین نیز عملکرد خود را دارند، غالباً با نوسانات برق دچار خرابی می‌ شوند. بنابراین توصیه می کنیم که از اتصال مستقیم دوشاخه تلویزیون به پریز برق جلوگیری نمایید و در این میان از محافظ‌ های برق استفاده کنید تا از خرابی های احتمالی نیز پیشگیری شود .

خدمات شرکت تعمیرات تلویزیون فدک:

شرکت تعمیرات تلویزیون فدک یکی از تخصصی­ترین مراکز تعمیرات تلویزیون است که با بهره­ گیری از دانش روز و تکنسین­ها و تعمیرکاران  مجرب اقدام به تعمیر انواع مدل­های مختلف تلویزیون می کند. یکی از نکته های مهم در انجام تعمیرات تلویزیون، عدم جابجایی آن می باشد. خیلی از شکستگی‌ها و ترک های ایجاد شده روی قطعات تلویزیون مربوط به همین جا به جایی ها است.

گاهی مواقع  قطعه ای که تعمیرکار تلویزیون می تواند آن را تعمیر نمود با دستکاری‌های غیر اصولی و یا جابجایی کاملا از دور خارج می شود و باید تعویض شود و هزینه بیشتری را برای شما به همراه خواهد داشت، به همین جهت بهترین راه شناخت تعمیرگاه مناسب خواهد بود.

 

تماس با ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *