تعمیرات تلویزیون سامسونگ شمال تهران |۰۹۱۹۱۵۳۰۵۹۵

خرید تلویزیون خراب سامسونگ
ژوئن 9, 2019
تعمیرات تلویزیون سامسونگ غرب تهران ۰۹۱۹۱۵۳۰۵۹۵
ژوئن 28, 2019

تعمیرات تلویزیون سامسونگ شمال تهران |۰۹۱۹۱۵۳۰۵۹۵

تعمیرات تلویزیون سامسونگ شمال تهران

تعمیرات تلویزیون سامسونگ شمال تهران

تعمیرات تلویزیون سامسونگ شمال تهران

تلویزیون های LCD،LED و پلاسما،با انواع مدل ها و قیمت های متنوع به سرعت جایگزین تلویزیون های کاتدی (CRT) در منازل ما شده اند.

 

تعمیر تلویزیون ال جی شمال تهران

تعمیر تلویزیون را می توان یک کار تخصصی در زمینه الکترونیک دانست که نیازمند دانش بالایی است. گروهی از تعمیرکاران متخصص در زمينه تعميرات تلویزیون در برنده های مختلف، با استفاده از دستگاه های پیشرفته ، این مسئوليت را قبول کرده اند. در جهت ارائه خدمات با کيفيت به شما عزیزان از بهترین و جدیدترین تجهیزات روز دنیا استفاده می شود. تعمیر تلویزیون ال جی شمال تهران در منزل و محل شما انجام می شود.

تلویزیون یک دستگاه بسیار ضروری و پر کاربرد در خانه و محل شماست. قطعات زیادی در نحوه درست کارکردن تلویزیون تاثیر دارند، تعمیرکاران ما دوره ها تخصصی در زمینه تعمیر تلویزیون ال جی را دیده اند تا تعمیرات دستگاه شما را به طور کامل و بدون مشکل انجام دهند. تعمیرات در شرکت تعمیرگاه مرکزی با قطعات اصلی و ضمانت شش ماهه انجام می شود. این ضمانت نامه برای آسوده خاطر بودن شما مشتریان عزیز می باشد. یکی دیگر از خدمات تخصصی که این مرکز ارائه می دهد تعمیر تلویزیون در منزل می باشد. که توسط تعمیرکاران با تجربه این مرکز ارائه می شود.

 

شیوه کار این تلویزیون ها با مدل های پیشین بسیار متفاوت بوده, و به طبع مشکلات و ایرادات فنی آنها نیز با مدل های CRT فرق دارد.

تعمیرکار تلویزیون سامسونگ شمال تهران

در صورت بروز هر گونه ایراد فنی،درست ترین راه ممکن تماس با خدمات پس از فروش برند تلویزیون است. تا از محصول پشتیبانی کرده و به آن سرویس دهد.

اما بسیاری از کاربران تمایل دارند تا از علت و نوع خرابی این تلویزیون ها اطلاعات بیشتری را کسب کرده,

تا علاوه بر جلوگیری از خرابی های مشابه در آینده،سطح اطلاعات علمی خود را نیز افزایش دهند.

در این مطلب به بررسی چند مورد از خرابی های مختلف تلویزیون های نسل جدید میپردازیم.

شرکت تعمیر تلویزیون ال جی شمال تهران

 

شرکت مرکز تعمیرات افرا  با همکاري مجموعه‌اي از متخصصان جوان و کاربلد و با به کارگیری از تجهيزات پيشرفته روز دنيا در تلاش است تا تعمیرات تلویزیون شما را با بهترین قطعات انجام دهد. اگر شما نيز دارنده يکي از تلويزيون هاي ال ای دی ، ال سی دی ، oled ال جی هستيد. ولی تلویزیون شما به هر دليل دچار مشکل  در عملکرد گشته است، مي‌توانيد با این نمایندگی تماس بگیرید تا عیب دستگاه شما را در محل و منزل شما برطرف کنند.

خدمات مرتبط با تعمير تلويزيون، به دو روش انجام می شود. شيوه نخست مراجعه به تعمیرگاه مرکزی و تحويل تلویزیون معيوب به تکنسین تعميرات . در اين روش تمامي سرویس های مورد نياز جهت تعميرات تلویزیون در این مرکز انجام مي‌شود. روش دوم، ثبت درخواست «تعمير تلويزيون شمال تهران» از طریق فرم تماس یا تماس با شماره های تعمیرگاه مرکزی  حضور کارشناس تعمير در محل است.

 

تعمیرگاه مجاز تلویزیون سامسونگ شمال تهران

مشکلات پنل

یکی از بزرگترین مشکلات تلویزیون ها،خرابی در پنل است.

این مشکلات در اشکال متفاوت ظاهر میگردد.وجود خط افقی در تصویر یکی از شایعترین موارد خرابی است.

نمایندگی تعمیر تلویزیون سامسونگ شمال تهران

تعمیر پرش تصویر در تلویزیون

پرش تصویر یک عیب شایع در تلویزیون های ال ای دی و ال سی دی می باشد که بیشتر به دلیل خرابی پنل تلویزیون می باشد. البته که برد پاور و برد مین در این زمینه بی تقصیر نیستند. این عیب بیشتر در تلویزیون های ال ای دی مربوط به بک لایت تلویزیون می باشد. که در تلویزیون های ۴۷ تا ۵۵ اینچ پیش می آید. پرش تصویر و سیاه شدن گوشه تصویر باعث تیک در تصویر می شود مربوط به لیکویید می باشد.

به همین دلیل تشخیص دقیق علت پرش تصویر تلویزیون نیاز به بررسی دستگاه و تست عملکرد تمامی قطعات آن توسط تکنسین تعمیرات تلویزیون دارد. در هر حال، در صورتی که خرابی در تصویر تلویزیون خود دارید می توانید با مراجعه به مرکز تعمیر تلویزیون مشکل تلویزیون خود را حل کنید. بهتر است که تلویزیون در حالت خراب استفاده نشود در غیر این صورت امکان دارد آسیب دیدگی بیشتر شود.

تعمیر پرش تصویر تلویزیون با قطعات اصلی انجام می شود.

هیچ دلیل خاصی برای به وجود آمدن این مشکل وجود ندارد و تنها استفاده طولانی مدت و گرما میتواند از دلایل آن باشد.

برخی مدل ها با استفاده پنل های کم کیفیت،بیشتر در معرض این خطر قرار دارند.

تعمیرات تلویزیون سامسونگ شمال تهران

تعمیر آبخوردگی تلویزیون

منظور از آب خوردگی نفوذ آب از قسمت جلویی تلویزیون به پایین صفحه نمایش است که باعث خرابی فلت پنل می شود. در صورتی که آب خوردگی دستگاه زیاد باشد احتمال تعمیر کم می شود. البته در صورتی که تلویزیون دچار آب خوردگی می شود بهتر است که سریعا دستگاه را خاموش کنید و به هیچ وجه دیگر آن را روشن نکنید .و به یکی از نمایندگی های مجاز تعمیر تلویزیون مراجعه بفرمایید ، در صورتی که آب خوردگی کم باشد احتمال تعمیر بالا است.

تعمیر تلویزیون آب خورده با دستگاه بندینگ انجام می شود. دستگاه بندینگ یک ماشین برای تعمیر تلویزیون های آب خورده می باشد. برای تعمیر پنل تلویزیون باید دستگاه به تعمیرگاه منتقل شود. برای تعمیر پنل بهتر است که برد آدرس به طور کامل تعویض شود و از فلت های نو استفاده شود. پنل تلویزیون از دو بخش لیکویید و برد آدرس تشکیل می شود. لیکویید همان صفحه شیشه ای است که شما آن را مشاهده می کنید. اگر آب خوردگی باعث از بین رفتن پین های لیکویید شود. پنل دیگر قابل تعمیر نمی باشد. در این صورت پنل باید تعویض شود.

لازم به ذکر است که تمامی نمایشگرها شامل لپ تاپ،تلویزیون و مانیتور ممکن است دچار این ایراد بشوند و تنها راه حل تعویض پنل بوده و یا اینکه با این خط عصبی کننده به تماشای تصاویر بپردازید.

تعمیر مشکل صدای تلویزیون

مهمترین قسمت در صدای تلویزیون مین برد تلویزیون می باشد. تمامی پردازش های تلویزیون در قسمت مین برد اتفاق می افتد و بعد از پردازش صدای تلویزیون به قسمت آمپیلی فایر می رود که در اکثر مواقع آمپیلی فایر بر روی مین قرار دارد. در صورتی که تکنسین های تعمیرات درستی عملکرد مین برد (مادر برد)  را تأیید نماید، سایر قطعات تلویزیون مانند بلندگو ، برد پاور و … مورد بررسی قرار می گیرند تا در صورت نیاز سرویس و یا تعویض شوند.

خوشبختانه غالب اشکالات پیش آمده در بخش صدای تلویزیون با اندک دستکاری قابل رفع هستند و چندان جدی به شمار نمی‌آیند. همانگونه که گفته شد، اصلی‌ترین علت بروز اشکال در صدای تلویزیون، وجود ایراد در بخش مین برد دستگاه است. در صورتی که امکان تعمیر این قطعه و تعمیر صدای تلویزیون، وجود نداشته باشد، پس از کسب اجازه از صاحب دستگاه و انجام هماهنگی های مورد نیاز، مین برد دستگاه تعویض می گردد.

نمایندگی تعمیر تلویزیون جنوب تهران دارای دو شعبه فعال می باشد که شما برای درخواست تعمیرکار در محل می توانید از طریق شماره های تماس و فرم تماس اقدام نمایید.

خدمات تعمیر تلویزیون سامسونگ

علت خاموش شدن تلویزیون

یکی از دلایل مهم خاموشی تلویزیون نوسان برق است. که باعث خراب برد پاور تلویزیون می شود. برای جلوگیری از این خرابی می توان از محافظ برق استفاده کرد. برد پاور در صورت خراب شدن قابل تعمیر است و با تعویض قطعات معیوب به حالت اول برمی گردد. برد پاور دارای چندین ترانزیستور و آی سی می باشد که با نوسان برق دچار خرابی می شوند.

 

یکی دیگر از دلایل خاموش شدن تلویزیون خرابی مین برد تلویزیون می باشد. خرابی مین برد نیز دلایل مختلفی دارد که ما در اینجا چند نکته را شرح می دهیم. اول این که مین برد به دلیل ویروسی شدن با فلش ویروسی دچار خرابی می شود و از کار می افتد. دلیل دوم استفاده از کابل hdmi نا مرغوب می باشد که  cpu تلویزیون خراب می کند. معمولا بهتر است که بعد از چند سال کابل hdmi را تعویض کنید. خرابی برد پاور نیز باعث از کار افتادن مین برد تلویزیون می شود.

علت خاموش شدن در منزل و محل شما عیب یابی می شود و شما می توانید با مرکز تعمیر تلویزیون در شمال تهران تماس بگیرید و در خواست تعمیر تلویزیون خود را ثبت کنید

مشکل دوم اختلال در تصاویر و بهم ریختگی کلی اما بر مبنای یک شکل فیزیکی منظم است.در این مورد هم هیچ راهی به جز تعویض پنل نخواهد بود.

تعمیرات تلویزیون سامسونگ شمال تهران

تعمیر پاور تلویزیون ال جی

 

برد پاور معمولا بعد از گذشت چند سال قطعات روی برد پاور فرسوده می شود. بهتر است که قطعات فرسوده تعویض شوند تا خرابی های جدی به وجود نیاید. نکته مهم این است که برد پاور در بیشتر موارد قابل تعمیر است و با سرویس و تعمیر برد پاور تلویزیون مانند روز اولش کار می کند.

و با توجه به اینکه تعویض چندین قطعه مهم مطرح است. استفاده از قطعات اورجینال و فابریکی بسیار مهم است. استفاده از قطعات اصلی باعث می شود که تلویزیون بدون مشکل چندین سال کار کند. قطعات استفاده شده در تعمیرگاه مرکز با ضمانت شش ماهه انجام می شود. تا مشتری با اطمینان از خدمات این مرکز تعمیر تلویزیون خود را با خیال آسوده به این مرکز بسپارند.

در بعضی از مواقع که بسیار کم پیش می آید تعمیر برد پاور قابل انجام نیست و باید برد پاور به طور کامل تعویض شود. برد پاور جایگزین با کیفت ترین برد موجود در بازار استفاده می شود.

مرکز تعمیر تلویزیون در شمال تهران با کادری متخصص و با تجربه تمامی برد های تلویزیون را تعمیر می کنند. این مرکز دارای انواع ابزارآلات پیشرفته برای تعمیر برد تلویزیون می باشد.

تعمیر بک لایت تلویزیون ال جی غرب تهران

تعمیر بک لایت تلویزیون ال جی

بک لایت برای روشن کردن صفحه ال سی دی استفاده می شود. یکی از نشانه های خرابی بک لایت سیاه شدن تصویر تلویزیون است. در این حالت تلویزیون صداد دارد ولی تصویر ندارد. یکی از مهم ترین دلایل خرابی بک لایت طول عمر آن است که معمولا بین ۳ تا ۶ سال عمر دارد. طول عمر بک لایت به نوع بک لایت نیز بستگی دارد.

تعویض بک لایت کار پیچیده و دشواری است. معمولا تعمیرکاران مبتدی در تعمیر بک لایت دچار خطا می شوند و به پنل تلویزیون آسیب می زنند. برای تعمیر تلویزیون بهتر است به شرکت های معتبر و با سابقه مراجعه بفرمایید. جنس بک لایت برای تعویض بسیار مهم است در صورتی که از بک لایت های درجه ۲ و ۳ استفاده شود کیفیت تصویر پایین می آید. و نکته دیگر باعث می شود که به برد پاور آسیب برسد. تعمیرگاه مرکزی با بیش از ۲۰ سال تجربه در زمینه تعمیر لوازم صوتی و تصویری آمادگی دارد تعمیر بک لایت شما را در منزل و محل شما بر عهده بگیرد.

تعمیرات تلویزیون در محل و در منزل

خدمات تعمیرات تلویزیون در محل و در منزل یکی از خدمات اختصاصی و ویژه ای است که برای تامین رفاه بیشتر کاربران تدارک دیده شده است. بسیاری از کاربران تلویزیون های مختلف، امکان ارجاع تی وی خراب خود به مرکز تعمیراتی را ندارند. این کاربران می توانند به راحتی از خدمات تعمیرات تلویزیون در محل و در منزل استفاده کنند. در این سرویس تنها با یک بار تماس کاربر و ثبت درخواست او، تعمیرکار مربوطه به محل اعزام می شود. تمام مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری انواع تی وی ها به کمک سرویس تعمیرات تلویزیون در محل و در منزل برطرف خواهد شد.

به این ترتیب کاربران دیگر دغدغه حمل و جابه جایی دستگاه را ندارند. در هزینه ها و زمان خود صرفه جویی می کنند و بدون اینکه مجبور باشند، ریسک حمل و جابه جایی دستگاه را بپذیرند، تلویزیون خود را تعمیر می کنند. کیفیت خدمات رسانی در این سرویس هیچ تفاوتی با تعمیر در مرکز ندارد. تمام خدمات تضمین شده است و در نهایت به کاربر کارت تضمین کیفیت تعمیر ارائه می شود. می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر با واحد تعمیرات تلویزیون در محل و در منزل تماس بگیرید.

تعمیرگاه مجاز تلویزیون شمال تهران

نمايندگي تعميرات تلويزيون ال جی شمال تهران ارائه دهنده تمامي خدمات مورد نياز به کاربران و دارندگان دستگاه هاي تلويزيون است. شما کاربران گرامي مي توانيد با مراجعه به مرکز تعميرات تلويزيون ال جی تخصصي ترين خدمات مرتبط با تعميرات انواع دستگاه هاي تلويزيون را دريافت نماييد. خدمات ارائه شده در اين مرکز به يُمن وجود کارشناسان زبده با بالاترين سطح کيفي و با استفاده از مؤثرترين متدهاي تعمير انجام مي‌پذيرد. تعميرات تلويزيون در اين مرکز محدود به مدل و برند خاصي نيست و دربردارنده‌ تمامي خدمات ترميم، تعويض و تعميري است که در فهرست خدمات پس از فروش اين نمايندگي ذکر شده است.

در اين مرکز -به منظور کسب رضايت و آسايش خاطر هموطنان گرامي،- تمامي سرويس‌هاي ترميم، تعويض و تعمير مرتبط با مدلهاي گوناگون تلويزيون اعم از تلويزيون هاي پلاسما، ال سي دي، تلويزيون هاي ال اي دي، تلويزيون هاي هوشمند و پانل هاي OLED به همراه گارانتي عرضه‌ مي‌گردد. مهندسان و کارشناسان فعال در نمايندگي تعميرات تلويزيون با بهره مندي از سالها تجربه و تخصص در زمينه‌ تعمير قادر به رفع غالب عيوب و اختلالاتي هستند که ممکن است به هر روي در تلويزيونها ايجاد شده باشند.

شما کاربران گرامي مي توانيد با حضور در نمايندگي تعميرات تلويزيون تخصصي ترين خدمات مرتبط با دستگاه خويش را دريافت نماييد و يا در صورت نياز به سرويس تعمير در محل تلويزيون از طريق يکي از راه هاي ذکر شده در وب سايت درخواست اعزام کارشناس را به محل مورد نظر خويش ثبت نماييد. واحدهاي ارائه دهنده خدمات در مرکز تعميرات تلويزيون در بخش زير معرفي مي گردند.

 

تماس با ما

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *