تعمیرات تلویزیون ال سی دی سامسونگ |۰۹۱۹۱۵۳۰۵۹۵

تعمیرات تلویزیون ال ای دی سامسونگ |۰۹۱۹۱۵۳۰۵۹۵
ژانویه 28, 2020
تعمیرات تلویزیون سامسونگ |۰۹۱۹۱۵۳۰۵۹۵
مارس 4, 2020

تعمیرات تلویزیون ال سی دی سامسونگ |۰۹۱۹۱۵۳۰۵۹۵

تعمیرات تلویزیون ال سی دی سامسونگ

تعمیرات تلویزیون ال سی دی سامسونگ

تعمیرات تلویزیون ال سی دی سامسونگ

نمایندگی تعمیر تلویزیون ال سی دی سامسونگ

خارج کردن تلویزیون از کارتن

شیوه خارج کردن تلویزیون از داخل کارتن است. برای تلویزیون های سایز بزرگ و حتی برای بعضی از تلویزیون های سایز کوچک ، شرکت های تولید کننده برای محافظت بیشتر , بسته بندی های تلویزیون را طوری طراحی می کنند که به جای خارج کردن تلویزیون از کارتن با باز کردن بندها و یا قلاب هایی که در کنارهای تلویزیون  جاسازی شده است کارتن را از تلویزیون جدا کرده و سپس اقدام به حمل تلویزیون کنید. لطفا برای درک بهتر موضوع قبل از انجام هر کاری دفترچه راهنمای تلویزیون را پیدا کنید و ان را مطالعه و سپس اقدام به خارج کردن دستگاه از داخل کارتن نمائید.

تعمیرگاه مجاز تلویزیون ال سی دی سامسونگ

نصب پایه

حالا نوبت میرسه به نصب پایه تلویزیون برای اماده سازی تلویزیون برای تست : همه تلویزیون هایی که در فروشگاه سلام بابا عرضه میشوند دارای دفترچه راهنما هستند اغلب زبان فارسی و انگلیسی. تمام موارد و راهنمایی ها برای نصب پایه به صورت تصویری در دفترچه راهنما گنجانده شده است و شما با داشتن کمی تمرکز و دقت به راحتی میتوانید پایه تلویزیون را نصب نمائید.

تعمیرات تخصصی تلویزیون ال سی دی سامسونگ

اتصال تلویزیون به برق

بعد از اماده سازی و نصب پایه تلویزیون حالا نوبت به وصل کردن کابل برق و روشن کردن تلویزیون  میرسه. اغلب تلویزیون هایی که در سلام بابا عرضه میشوند طبق اخرین استاندارد های جهانی ساخته می شوند. دارای کابل اتصال ارث دار هستند و شما باید تبدیل ۲ به ۳ برای اتصال تلویزیون به پریز برق تهیه کنید.

اماده کردن کنترل

بعد از اتصال تلویزیون به برق حالا نوبت به اماده سازی کنترل و روشن کردن تلویزیون است.( امیدوارم که به سلامتی از تلویزیونتون استفاده کنید).

بعد از روشن کردن تلویزیون مواردی که باید به بررسی ان ها بپردازید رو خدمتتون عرض خواهیم کرد و امیدواریم که بتوانیم کمکی هر چند کوچک به شما برای اینکه یک خرید بی نقض داشته باشید کرده باشیم.

تعمیرکار تلویزیون ال سی دی سامسونگ

 موارد قابل بررسی

۱: ورودی ها و اتصالات

۲ : تست تصویر

۳ : تست صدا

۴ : تست گیرنده دیجیتالی

۵:تست پیکسل تلویزیون

موارد مورد نیاز : فلاش مموری – کابل اچ دی ام آی – دستگاه پخش کننده که ورودی اچ دی ام آی داشته باشه

تعمیرات مجاز ال سی دی سامسونگ

تست ورودی USB تلویزیون

برای تست ورود های USB کافی است فلاش مموری که از قبل اماده کرده اید رو بر روی همه ورودی های USB امتحان کنید. بعد از اتصال به هر کدام از ورودی ها اعلامیه ای به شما خواهد داد که دستگاه حافظه وصل شده است. به این صورت شما میتوانید مطمئن شوید که مشکلی ندارند .

برای تست ورودی های HDMI  شما نیاز به کابل HDMI و دستگاه پخش کننده ای دارید که ورودی این پورت را داشته باشد. با اتصال هم زمان کابل و دستگاه پخش کننده  به تلویزیون و فشار دادن دکمه تعین سرویس (عکس بالا مشخص شده است) پخش کننده ورودی مربوطه را انتخاب کنید و به این صورت از سالم بودن ورودی اطمینان خاصل نمائید .

 

خدمات در محل با برآورد حدودی هزینه زیر نظر اتحادیه تعمیرکاران تلویزیون ارائه می گردد.

 

تماس با ما

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *