تعمیرات تخصصی ال سی دی سامسونگ در منزل

تعمیرکار ال ای دی سامسونگ در محل
تعمیر ال سی دی سامسونگ در نعمت آباد
می 3, 2021
تعویض مین برد ال سی دی سامسونگ در منزل
تعمیرات تخصصی ال ای دی سامسونگ در منزل |۰۹۱۹۱۵۳۰۵۹۵-۶۶۲۲۱۴۰۷
می 22, 2021

تعمیرات تخصصی ال سی دی سامسونگ در منزل

تعویض مین برد ال سی دی سامسونگ در منزل

تعمیرات تخصصی ال سی دی سامسونگ در منزل

تعمیرات و رفع اختلالات ایجاد شده در انواع تلویزیون و برد دستگاه‌ها اگرچه ادعای بسیاری از مراکز فعال در سطح هر شهر است اما با توجه به پیشرفت ، تولید و عرضه وسیع جدید تلویزیون ها در انواع برند ها و مدل ها، آنالیز و تعمیرات انجام شده لازم می باشد که به دست کارشناسان و متخصصین کار بلد سپرده شود، که ضمن آشنایی و تسلط کامل با پیشرفته ‌ترین تکنولوژی‌ و تجهیزات به روز دنیا،  به دانش فنی مورد نیاز آن نیز تسلط بالایی داشته باشند.

تلویزیون های ال ای دی و ال سی دی و پلاسما در طرح ها و مدل های مختلف توسط برندهای مختلف و جهانی تولید و در بازار های  مختلفی به فروش می رسند ،که اصولا همه ی این امکانات را شامل می شوند. گاهی اوقات در مقابل این امکانات و پیشرفت ها دستگاه دچار خرابی ها و مشکلاتی می شود که نیازمند به تعمیرکاران و تکنسین های متخصص و مجرب هست.

خراب شدن خازن در برد پاور:

گاهی در حالت روشن نشدن یا دیر روشن شدن تلویزیون جریان ایجاد شده دارای ریپل می باشد وجریان dcپایین تر از حد مجاز هست. در این حالت باعث می شود جریان به درستی وارد قطعات بعدی نشوند و عملکرد صحیحی از خود نشان ندهد. به عنوان نمونه آی سی سیستم کنترل که با ولتاژی توسط پاور ایجاد شده است، کار می کند و اگر کارکرد آن دچار مشکل شود تلویزیون دیر روشن می شود. از ویژگی های مهم خازن ها مخصوصا خازن های الکترولیت که در مورد آن بحث می کنیم، به مرور ظرفیت آن ها که بر اساس  واحد فاراد سنجیده می شود کم می شود. ویژگی مهم دیگر این است که عبور جریان و گرم شدن خازن، دوباره باعث پر شدن ظرفیت شده و همزمان با عبور جریان و گرم شدن خازن، این کمبود ظرفیت نیز جبران می شود. همین ویژگی باعث می شود که تلویزیون دیر روشن گردد. تعمیرات تخصصی ال سی دی سامسونگ در منزل

یکی از اصول مهم در بخش تعمیر تلویزیون، رفع ایراد و مشکلات موجود در دستگاه ، که امکان دارد در آینده به مشکل بزرگتر ی ایجاد کند. عدم کیفیت خازن های مصرفی و همچنین نزدیک بودن ولتاژ وارده به خازن با ولتاژی کار، آن از دیگر علل خرابی خازن ها  می باشد که برای جایگزینی بهتر، می توان از خازن های با ولتاژ بالاتر استفاده نمود.

 

آب خوردگی

آب خوردگی تلویزیون از نظر تعمیرکاران و تکنسین های مجرب یکی از عمده مشکلاتی می باشد که مکرراً بعد از سال ها تجربه در زمینه تعمیرات بسیار پر تکرار می باشد. گاهی نیز باعث خاموش شدن و هرگز روشن نشدن تلویزیون نیز می گردد. آب خوردگی ها خیلی اوقات به علت ریختن آب بر روی دستگاه هست اما علت های دیگری نیز می باشند که کمتر به آنها توجه شده است. مثل اینکه تلویزیون در محیطی می باشد که در آن محیط رطوبت بسیاری موجود و این رطوبت داخل فضای داخلی دستگاه می گردد یا هنگام تمیز کردن تلویزیون شیشه شور را با فاصله بسیارکمی از تلویزیون اسپری می کنند و باعث داخل شدن آب به داخل دستگاه می شوند.

در صورت آبخوردگی پنل (چه کم و زیاد) توصیه داریم که هر چه سریع‌تر دستگاه را خاموش نموده و با کارشناسان تعمیر تلویزیون تماس برقرار کنید.

 

نشانه های آب خوردگی:

از اولین نشانه های آب خوردگی تشکیل خطوط رنگی عمودی در صفحه تلویزیون می باشد که نشانه ای از تخریب اتصالات پنل می باشد. قطعی کامل تصویر نیز نشانه ای از تخریب برد tcon و برد و یا حتی در صورت آب خوردگی زیاد تخریب برد main  هم است که درصورت سپردن به افراد بی تخصص قطعا متحمل هزینه های بیشتری خواهد گشت..

 

خدمات شرکت تعمیرات تلویزیون فدک:

کاربران ممکن است در تلویزیون های مختلف با مشکلات و اختلالات متفاوتی مواجه شوند. اولین نکته در استفاده از تلویزیون بهره بردن صحیح از آن است. اما ایجاد مشکل در این دستگاه ها یک امر اجتناب ناپذیر هست. به همین دلیل مهم ترین نکته، عیب یابی صحیح تلویزیون توسط تعمیرکار مربوطه می باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *